O nas

Powiedz mi, a zapomnę

Pokaż mi, a zapamiętam

Pozwól mi zrobić , a zrozumiem....

Konfucjusz
   
 

Do stworzenia naszego żłobka przygotowywaliśmy się wiele miesięcy. Wyszliśmy od zbudowania listy wartości. Nasz program uwzględnia indywidualne potrzeby każdego dziecka, zapewniając mu prawidłowy rozwój emocjonalny i społeczny. Nasz żłobek opiera swoje założenia programowe na integracji wielu tradycyjnych i nowatorskich metod edukacyjnych. Trzon żłobka stanowi wykwalifikowana i życzliwa kadra pedagogiczna, która cały czas doskonali swoje umiejętności. Jest innowacyjna i twórcza. Opiekunki posiadają certyfikaty z pierwszej pomocy pediatrycznej. Dużą uwagę przywiązujemy do zdrowego żywienia. Zachęcamy dzieci do jedzenia owoców , warzyw i picia wody. Dzieci spożywają pięć posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad I i II danie oraz podwieczorek. Menu jest dostosowane do wieku dzieci , zgodne z piramidą żywienia, ułożone przez dietetyka.

Nasza Placówka dysponuje przestronnymi salami. Dzieci młodsze i starsze bawią się w osobnych klimatyzowanych salach nie przeszkadzając sobie wzajemnie w zajęciach. Sale wyposażone są w ładne, wygodne, bezpieczne i funkcjonale meble z certyfikatami, najwyższej jakości. Zabawki posiadają certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej.

Wystrój pomieszczeń, dobrana łagodna kolorystyka sprawiają, że dzieci czują się, iż jest to miejsce przeznaczone dla nich, mogą tu spokojne bawić się i wypoczywać, są bezpieczne tak jak w domu. Wygodna szatnia daje komfort przy przyprowadzaniu i odbieraniu od nas dziecka. Posiadamy odpowiednio wyposażoną łazienkę co sprzyja nauce higieny i samodzielności. P nowoczesny, Plac zabaw jest przestronny i bezpieczny, znajduje się w zacisznym miejscu. Bezpieczeństwo zapewnia również domofon z dostępnym dla rodziców kodem wejścia oraz monitoring we wszystkich salach. W cenę czesnego wliczone są wszystkie cykliczne zajęcia dodatkowe takie jak: język angielski, rytmika, zajęcia plastyczne, kulinarne, kraina eksperymentów.